Κάμερα Λίμνη Ευβοίας
Η κάμερα είναι τοποθετημένη στην Λίμνη, στην δυτική πλευρά της Εύβοιας με κατεύθυνση εικόνας βορειοδυτική προς την όμορφη αμφιθεατρική κωμόπολη και τον Βόρειο Ευβοϊκό. Η Λίμνη είναι μια πανέμορφη παραλιακή κωμόπολη και ανήκει στον Δήμο Μαντουδίου - Λίμνης - Αγίας Άννας. Η κάμερα είναι τοποθετημένη στην παραλιακή ζώνη, δίπλα στο λιμάνι.
Η κάμερα τοποθετήθηκε σε συνεργασία με τον Πρόεδρο της κοινότητας Λίμνης Ευβοίας τον κύριο Τριανταφύλλου Γιάννη.
Ιδιοκτησία κάμερας: Τριανταφύλλου Γιάννης - Πρόεδρος Κοινότητας
(αυτόματη ανανέωση κάθε 2 λεπτά)
Για ζωντανή μετάδοση κατεβάστε την εφαρμογή μας:
![](googleplay.png)
![](appstore.png)
Θέση Κάμερας
![](limnicam.jpg)
![Flag Counter](https://s11.flagcounter.com/count/k18a/bg_FFFFFF/txt_000000/border_CCCCCC/columns_2/maxflags_18/viewers_0/labels_0/pageviews_0/flags_0/percent_0/)